MMM Art

Art Circle

Art embassy republic of SLOVAKIA 2016

Art embassy republic of SLOVAKIA 2016

participating artist 2016:

1. Pavol Rusko  /  Slovakia    p.rusko@centrum.sk
2. Miroslav Pomichal  /  Slovakia    mpomichal@hotmail.com
3. Stanislav Bubán  /  Slovakia     stanobuban@yahoo.com
4. Alexandra Barth  /  Slovakia         Barthalexandra@gmail.com
5. Dominika Žáková  /  Slovakia        Zakova.domi@gmail.com
6. Andrea Bartošová  /  Slovakia          bartosandy@gmail.com
7. Bruno Paladin  /  Croatia       atelierpaladin@yahoo.it
8. Azad Karim  /  Slovenia      azad.karim@guest.arnes.si
9. Klemen Brun  /  Slovenia      klemen.brun@hotmail.com
10. Etko Tutta /  Slovenia             etko@siol.net

 __________________________________________

Prihod cca about 14-15 sunday, 2 avta, Rusko & Buban

 

 

 

Evropska unija

Projekt je pripravljen s finančno pomočjo Evropske unije v okviru programa Phare CBC Slovenija/Italija 2003

©